Vítejte na oficiálních stránkách tělesa Točílas!
Navigace
Domů
Ke stažení
Členové tělesa
Koncerty
Galerie fotek
Texty
Odkazy
Diskuzní Fórum
Kontaktujte nás
Kategorie novinek
Vyhledávání
Kontakt
Hellmut - manager

tel.: 731 451 259

e-mail: tocilas@tocilas.cz

Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 8
Nejnovější člen: Indous
Návštěvnost
TOPlist
Vítejte

Vítejte u tělesa Točílas!!! Najdete zde mhoho fotek, kompletní diskografii ke stažení ve formátu mp3 a mnoho dalších, zcela nepotřebných, ale naprosto zásadních věcí!

Nejaktuálnější info vždy na:
Fejsbuk tělesa Točílas
NEBO
Bendzoun tělesa Točílas
První oficiální klip - Ranní houstička!
NovinkyJe to tady, vážení přátelé! Těleso Točílas přichází po dvaceti letech nicnedělání s prvním oficiálním videoklipem! Dříve zveřejněné fotky Vám mohly prozradit, jak to asi bude vypadat, ale když se to hejbe, je to o něčem jinym, ne? Dejte nám vědět, jak se Vám líbí!
Sledujte ZDE!26.9.2015 křtíme nové CD Kočkám leze dírou
Koncerty26.9. těleso Točílas pokřtí novou desku Kočkám leze dírou!
Jako hosté vystoupí rakovnický megasoubor Z davu a lovosičtí Nestel Postel, kmotr CD bude herec Honza Plouhar.
Budeme moc rádi, když s námi přijdete zapařit a společně to CDčko pořádně zalijem :-)
Akce se koná v sále v Hraničáři!

Zubrnice fest 2015 - Točílas ve 23:00 :-)
Koncerty
Útulek fest 2015 - Točílas v sobotu večer!
Koncerty
Festival Coombal 2014
KoncertyMáte jedinečnou možnost vidět několik členů tělesa s přírodními kníry! My se osobně nejvíc těšíme na Dolly :-)
Kovaný srdce
Podporujeme Činoherák!Je hotovo, přátelé, kamarádi, i úplně cizí lidé...

Skladba KOVANÝ SRDCE je vypiplána do finální podoby a vy, posluchači, jste si ji mohli poprvé vychutnat v sobotu 24.5.2014 na fesťáku- MEZI DVORCI (viz. koncerty), kde měla premiéru jak v koncertní podobě, tak ve formě CD. Kompletní výtěžek z prodeje CD směřuje do Činoherního studia, takže neváhejte a své oblíbené herečky, či herce podpořte koupí... Cena 49,- nebo 51,- (podle) obalu. :-)
Veliké díky celého Točílasu směřují k Radku Švejdovi, který zcela zdarma věnoval svůj čas, rady a hromadu muzikantských zkušeností do tohoto projektu. Ve svém studiu KLIKA RECORDS http://www.ferit.cz/ skladbu nahrál a smíchal k plné spokojenosti celého tělesa.

Svou nahrávací premiéru v Točílasu si ve skladbě Kovaný srdce odbyl BASIL BASILJEVIČ PACJUCHIN... Basová kytara, jejíž zvuk lehce evokuje sibiřský vítr, či mručení sobola v tajze, přispěla ke komplexnosti této brilantní nahrávky... Za herní vytříbenost Točílas děkuje, za vypití většiny piv během dvou hodin ne...

A ještě jedna informace...

DOLLY URANOWI se k Točílasu opět vrátila a přispěla svým fukem do nahrávání skladby. Filmy pro dospělé již Dolly netočí, takže na legendární tituly- POZDNÍ SBĚR ŽALUDŮ, ZUBAŘŮV HORKÝ STOJÁNEK, či sci-fi záležitost- STŘÍKAJÍCÍ TELEPORT můžeme pouze vzpomínat...
Filmovou kariéru Dolly ukončila režijním debutem v animovaném snímku- PIMPULA A TAJEMNÁ ŠKEBLE. Od té doby se naplno věnuje Točílasu, milované rodině a životu v přepychu... :-)

Dobrou noc...
Točílas pro Činoherák!
Podporujeme Činoherák!Těleso Točílas přichystalo na podporu Činoherního studia novou skladbu, kterou chceme věnovat všem členům Činoheráku a zároveň všem jejich příznivcům a fanouškům...
Skladba se jmenuje KOVANÝ SRDCE a text najdete ZDE :-) Rádi bychom píseň představili 24.5.2014 na fesťáku s názvem- MEZI DVORCI, který se bude konat v parku naproti budově, ve které Činoherní studio hromadu let působilo... Přijeďte si na Střekov užít ranec muziky. Pokud vše dopadne podle plánu, pokusíme se do té doby skladbu dostat na placku, ať si ji můžete vychutnat i doma! :-) Výtěžek z prodeje CD bude komplet na podporu nového spolku Činoherák Ústí.
Váš TOČÍLAS


Nový hudebník v tělese!!!
NovinkyTěleso Točílas má opět nového baskytaristu! Po krátké epizodě s Hejbanem Aletuhanem, který zjistil, že Točílas jsou tak vzdělaní, erudovaní, sečtělí, mimořádně vtipní, krásní a stateční lidé (až se z toho sesypal jako domeček z kartiček se zvířátky ze ZOO... Pravda, většinu z toho měl také, ale nesnesl pomyšlení, že není jediný...), jsme přijali podobně vzdělaného, erudovaného, sečtělého, mimořádně vtipného, ne až tak krásného a trochu bojácného Basila Basilijeviče Pacjuchina!

Omlouváme se za chybnou informaci na bandzone.cz. Bylo zde mylně uvedeno, že je z Rakovníka, což však samozřejmě není pravda, protože v Rakovníku nebyl nikdy ani jeden jediný ucházející hudebník, hodný hrát v našem legendárním tělesu.

Nový tlustostrunič je původem odněkud z východu, pravděpodobně z Ruska či Běloruska, nikdo to však přesně neví. Jeho první výskyt byl zaznamenán ve městě Vejcovodka, což je příhraniční město, o které se tyto dva státy již miliony let bijí.

Jediné foto, co máme doposud k dispozici, je 50 let starý výstřižek z Washington Postu, kde byl vyfocen jako jediný přeživší tragédie, kterou způsobil. Najdete v sekci "Členové tělesa".
Nové fotky z koncertů
Mrkněte do sekce s názvem "Galerie fotek" přibylo mnoho nových snímků z našich koncertů a akcí.
Poslední CD tělesa ke stažení zdarma !!!
V sekci "Ke stažení" konečně přibylo poslední natočené CD tělesa s názvem "Kapela všech měst" ve formátu mp3, nahrané v Ústeckém studiu Pavouk Records. Stahujte zdarma a užívejte si to :-)
POZOR !!! KONCERT ZRUŠEN !!!!
Zrušena akce Make Up Down 2.2.2013 v Činoheráku ! Omlouváme se všem fanouškům i pozvaným kapelám a zároveň Vás zveme v termínu o den dříve, tedy 1.2. od 19:00, do Moto Clubu GARAGE v Ústí nad Labem na akci " Večer s kubánskými doutníky" , kde těleso Töčílas, momentálně rozdělené prezidentskou volbou na dva tábory :-), upustí trochu té páry z ventilů Severočeské Armaturky :-) a opět překoná své dosavadní nepřekonatelné výkony :-)
Tocilas MP3 player

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.

Powered by Flash MP3 Player
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuální koncerty
Sledujte náš facebook nebo bandzone!

http://www.facebook.com/tocilas

http://bandzone.cz/tocilas